A A A

PRZYSCHODOWE PLATFORMY DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Platformy schodowe to urządzenia dla niepełnosprawnych, które bardzo często znajdziemy w pobliżu schodów w budynkach różnych instytucji publicznych, ale także w prywatnych domach. Platforma zazwyczaj jest złożona, tak aby zajmowała jak najmniej miejsca, natomiast gdy osoba na wózku inwalidzkim chce pokonać schody można ją szybko rozłożyć (niektóre platformy składają się i rozkładają automatycznie) i przewieźć w górę lub w dół schodów.

Platformy schodowe są urządzeniami dźwigowymi dedykowanymi dla osób korzystających z wózków inwalidzkich. Instalowane są praktycznie wszędzie i na każdych rodzajach schodów zarówno prostych, jak i zabiegowych w środku bądź też na zewnątrz budynków. Platformy te charakteryzują się w miarę dużym udźwigiem wynoszącym w zależności od modelu od 200 do 300 kilogramów.

Zdalny pilot bądź specjalny panel, czy też kaseta przywoławcza pozwalają na swobodne sterowanie platformą. Warunki techniczne klatki schodowej określają wybór odpowiedniego modelu urządzenia. Platformy wyposażone w specjalne barierki opuszczane na czas przejazdu gwarantują całkowite bezpieczeństwo użytkownikow

Elevator Service Artur Czechowicz
e-mail: biuro@elevator-service.pl
tel.: 504 198 234


Elevator Service 2012. Profesjonalna obsługa urządzeń dźwigowych
powered by Quick.Cart